صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«اینجا شهر دیگری است» ماه رمضان به نمایش درمی‌آید

فیلم سینمایی «اینجا شهر دیگری است» به کارگردانی احمدرضا گرشاسبی و تهیه‌کنندگی سعید سعدی آماده نمایش شده و تلاش می‌شود ماه مبارک رمضان اکران شود.

اینجا شهر دیگری است
 احمدرضا گرشاسبی کارگردان درباره نمایش فیلم، گفت: پس از جشنواره نظرات دوستان را جمع‌آوری کردم و 10 دقیقه از فیلم را خودم کوتاه کردم و صداهای فیلم و رنگ‌ها اصلاح شد و آماده نمایش شده است.

وی درباره زمان اکران فیلم توضیح داد: بهترین زمان برای اکران فیلم ماه مبارک رمضان است زیرا داستان ‌در مقطع پس از ضربت خوردن حضرت علی (ع) ‌روایت می‌شود و ماه مبارک رمضان بهترین زمان برای اکران فیلم به شمار می‌آید.

در این فیلم پریوش نظریه (جمیله)، هومن برق‌نورد، پژمان بازغی، میلاد کی‌مرام(رادبه)، علیرضا کمالی‌نژاد (مشعوف)، حسین سلیمانی(زاعد)، مسعود انتظاری و... به ایفای نقش‌های اصلی می‌پردازند.

فیلمنامه این فیلم توسط حمید امجد نوشته شده و داستان زمان پس از ضربت خوردن حضرت علی (علیه‌السّلام) را روایت می‌کند و ظلم‌هایی که به ایشان از سوی افراد مختلف روا شده در فیلم دیده می‌شود.

فیلم محصول بنیاد سینمایی فارابی است و توسط دفتر پخش نسیم صبا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها