صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

دل نوشته پرویز پرستویی برای ناصر تقوایی

نشربه تبار در شماره جدید خود دل نوشته ای از پرویز پرستویی را منتشر کرده و این دل نوشته به ناصر تقوایی به مناسبت زادروزش تقدیم شده است .

متن کامل این یادداشت به شرح زیر است :

آقای ناصر خان تقوایی ،استاد مسلم سینمای ایران، تولدتان مبارک
حیف که سینمای ایران شما را کم دارد، خیلى وقت است کم دارد؛ آنقدر که همیشه و در همه حال جای خالی تان، بزرگ تر از هراتفاقى هست و هست.

یادم نمی رود در حیاط بنیاد سینمایی فارابی که برای فراهم کردن ساخت زنگی و رومی رفته بودیم به من گفتید؛ پرویز من امسال انرژی ساخت دو فیلم را دارم. متاسفانه مسئولین فارابی دولت هاى نهم و دهم با وعده وعید هایی که داده بودند زیر قولشان زدند واین اثر مهم ساخته نشد.

از آن روز تا به حال اگرچه زمانی گذشته ولی یقین دارم از انرژی شما چیزی کم نشده است. کاش بودنتان را قدر بدانیم.

امیدوارم به پاس تولد شما مسئولین جدید شرایطی را فراهم آورند که هم آثار گذشته تان به تصویر کشیده شوند و هم گنجینه ى هنر شما در خانه حبس نشود و شاهد ساخته شدن آثار فراوانى از شما باشیم. من هنوز امیدوارم آب رفته به جوى برگردد و در زمان پیش رو سینما شما را بیشتر از همیشه داشته باشد، که آبروى ما و سینمایید. از خدای بزرگ سلامتی وتندرستی شما را خواستارم، که وجودتان برای سینما نعمت بزرگى ست.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها