صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«زاپاس» در آستانه نیم میلیاردی شدن

فروش کمدی اجتماعی «زاپاس»به مرز نیم میلیارد رسید.

 فروش فیلم سینمایی «زاپاس» در 13 روزی که از اکران آن در 51 سینمای کشور می گذرد، از 450 میلیون تومان عبور کرد.حدود صد میلیون از این فروش سهم شهرستانهاست.

این در حالی است که تیزرهای تلویزیونی این فیلم یک هفته پس از اکران آغاز شدند. عامل اصلی فروش فیلم،تبلیغات شفاهی مخاطبان آن بود.

فیلم سینمایی «زاپاس» به نویسندگی و کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی سیدامیر پروین حسینی با حضور در جشنواره فجر 35 توانست در میان بهترین فیلمها از نگاه مردمی قرار گیرد.ضمن اینکه شبنم مقدمی برای بازی در زاپاس از این جشنواره برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد و ایمان امیدواری نامزد دریافت سیمرغ بهترین طراحی چهره بود.

امیر جعفری، ریما رامین فر، جواد عزتی، الناز حبیبی، احمد مهران فر، شبنم مقدمی، نرگس رمضانی همراه با هنرمند خردسال ماهان نصیری بازیگران اصلی فیلم جدید نیک نژاد هستند.

«زاپاس» یک کمدی اجتماعی است که داستان یک تیم فوتبال دسته سومی را روایت می کند.این تیم به دسته دوم صعود می کند وسعید در بازی آخر دچار مصدومیت تاندون پا می شود و سلامتی اش به خطر می افتد و همین اتفاق،دستمایه وقوع ماجراهای جالبی می شود که زندگی او و اطرافیانش را دستخوش تغییراتی می کند.

معرفی فیلم زاپاس همراه با تیزر و تصاویر- مشاهد سانسها و خرید آنلاین بلیت

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها