صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

غلامرضا فرجی: اجرای طرح سینما آنلاین برای سینما خطرناک است/ نارضایتی مالکین سینماها

عضو هیات مدیره انجمن سینماداران: طرح سینما آنلاین بی عدالتی محض ونادیده گرفتن حقوق دیگران است. اجرای چنین طرحی برای سینمای نحیف کشور ما بسیار خطرناک است.

فرجی
سینما آنلاین علاوه بر این مهم که باعث خشم صاحبان آثار شده است موجب خشم سالن داران سینماها را هم فراهم کرده است. در این راستا غلامرضا فرجی یکی از اعضای هیت مدیره انجمن سینماداران درباره اجرای این طرح گفت: طرح سینما آنلاین بی عدالتی محض ونادیده گرفتن حقوق دیگران است. اجرای چنین طرحی برای سینما نحیف کشور ما بسیار خطرناک است. در این طرح حقوق مالکان سالن ها را نادیده گرفته و به راحتی فیلم ها کپی می شود.

وی ادامه داد: انجمن سینماداران با این شیوه قطعا برخورد خواهد کرد. هیچ هماهنگی با انجمن سینماداران نشده و خشم و نارضایتی مالکین سالن ها را ظرف این چند روز که این خبر رسانه ای شده است به همراه داشته است.

بنابراین گزارش، در این طرح قصد داشتند همزمان با اکران فیلم ها در فضای مجازی هم فیلم به نمایش درآید. در این صورت باید با اقبال مخاطبین از سینماها و صف های طولانی برای دیدن فیلم ها در سالن های سینما را باید به فراموشی سپرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها