صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«کمپ ایکس‌ری» در شبکه نمایش خانگی

نسخه دوبله فیلم «کمپ ایکس‌ری» با بازی پیمان معادی و کریستین استوارت که اکتبر 2014 به روی پرده سینماهای امریکا رفت، از امروز در شبکه نمایش خانگی عرضه شد.

کمپ ایکس
به گزارش سینماتیکت، «کمپ ایکس‌ری» اولین ساخته پیتر ستلر که دی ماه سال گذشته بعد از اکران امریکا با کمترین حذفیات در سینماهای ایران به روی پرده رفت و پخش آن به‌عهده دفتر نیمروز فیلم بود، از امروز (چهارشنبه 23 تیر) در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

«کمپ ایکس ری» داستان دختر جوانی با بازی کریستین استوارت را روایت میکند که برای فرار از شهر کوچک محل زندگی‌اش به ارتش پناه می‌برد، اما به جای عراق از زندان گوانتانامو سر در می‌آورد. کول با مردی به نام علی آشنا می‌شود و رابطه‌ای عجیب میان آن دو شکل می‌گیرد.

نگار جواهریان بازیگر سینما در این فیلم به جای کریستین استوارت حرف زده و پیمان معادی نیز دوبله شخصیت خودش (علی) را برعهده داشته است.
لین ادوارد گریسون یکی دیگر از بازیگران «کمپ ایکس‌ری» است که پیش‌تر در سریال پر طرفدار «فرار از زندان» به ایفای نقش پرداخته بود.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها