صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مشارکت دفاتر شصت گانه انجمن سینمای جوان در طرح گوهرشاد

مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران از مشارکت دفاتر شصت‌گانه انجمن در سراسر کشور در طرح ملی گوهرشاد خبر داد.

فرخند کیش
فرید فرخنده کیش اعلام کرد: ما در ادامه جریان ملی شکل‌گرفته در خصوص واقعه گوهرشاد، تلاش می‌کنیم تا زمینه تولید آثار کوتاه ارزشمندی اعم از مستند، داستانی و ... فرصتی را برای فیلمسازان فراهم کنیم و دفاتر ما آمادگی این را دارند که طی روزهای آینده در تولید آثار با این موضوع نقشی محوری ایفا کنند.

وی تصریح کرد: انجمن سینمای جوانان ایران به دلیل گستردگی فعالیت‌ها و مراکز و دفاتر زیرمجموعه می‌تواند در سطح ملی زمینه توجه به واقعه گوهرشاد را افزایش دهد به نظر من با عزمی ملی در کشور برای توجه به ابعاد مختلف قیام گوهرشاد شکل‌گرفته، به‌زودی شاهد نتایج مثبت آن خواهیم بود.

وی به ابعاد مختلف واقعه گوهرشاد اشاره کرد و افزود: حماسه گوهرشاد، واقعه‌ای چندلایه و پیچیده است که ابعاد مختلفی دارد. برخی از ابعاد این واقعه که می‌تواند زمینه‌ساز تولید آثار سینمایی شود مانند تاریخی، ارزشی، اجتماعی، سیاسی، حماسی و ...بارز و مشهود است که ما تلاش می‌کنیم در آثار تولید شده در حد امکان به‌تمامی ابعاد آن اشاره کنیم.

فرخنده کیش در انتها یادآور شد: سینمای کشور طی سال‌های اخیر تلاش کرده در تمامی حوزه‌ها پیشگام و تأثیرگذار باشد و این نگرش یکی از شاخصه‌های فعالیت سازمان سینمایی محسوب می‌شود که ما نیز تلاش می‌کنیم در این راستا گام برداریم که توجه به واقعه گوهرشاد و مساله حجاب و عفاف یکی از مظاهر این رویکرد است.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها