صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

جلسه رییس نظام پزشکی بدون حضور خانواده کیارستمی برگزار می‌شود

رییس نظام پزشکی از حجت الله ایوبی برای حضور در جلسه بررسی پرونده پزشکی زنده یاد عباس کیارستمی دعوت کرده است، جلسه ای که بدون دعوت از نماینده خانواده این هنرمند برگزار می شود.

کیارستمی
قرار است علیرضا زالی رییس سازمان نظام پزشکی روز شنبه ۲۶ تیر ماه، جلسه ای را برای بررسی پرونده پزشکی زنده یاد عباس کیارستمی با محمد بزرگ نیا رییس کانون کارگردانان، حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی برگزار می کند.

گفته می شود تا این لحظه هیچ دعوتی از خانواده زنده یاد عباس کیارستمی برای حضور در این جلسه صورت نگرفته است؛ اتفاقی که انتظار می رود پس از انتشار این خبر مورد تجدید نظر قرار گیرد.

بهمن و احمد کیارستمی دو پسر عباس کیارستمی هستند که در حال حاضر پیگیر جدی پرونده پزشکی پدرشان هستند تا مشخص شود نقش قصور پزشکی در اتفاقاتی که در روند درمان این کارگردان کشورمان پیش آمد چه بوده است.

همچنین با واکنش سینماگران و درخواست های مردمی برای پیگیری جدی این موضوع کم کم نمایندگان دولت هم نسبت به این موضوع واکنش به خرج دادند البته تاکنون وزیران بهداشت و ارشاد سهم خطای پزشکی را نپذیرفته اند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها