صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

مجتمع سینمایی «سپنتا» درتهران به زودی افتتاح می شود

بعد از علی سرتیپی که مدیریت پردیسهای کورش و شکوفه را در اختیار دارد و بعد از مرتضی شایسته که مدیریت پردیسهای ارگ تجریش را در اختیار گرفته و بعد از منوچهر محمدی-احمدرضا درویش-تقی علیقلی زاده که بناست پردیس مگامال را در اکباتان راه بیندازند و البته بعد از جمال ساداتیان که مشغول تجهیز و راه اندازی پردیس مگاپارس در خیابان معلم است حالا مسعود جعفری جوزانی هم درصدد راه اندازی پردیس سپنتا است؛ پردیسهایی که یک شعبه آن در شهرک غرب و شعبه دیگر در کرج است.

 مجتمع سینمایی «سپنتا» تهران به زودی در مجموعه تجاری و فرهنگی «ارم» شهرک غرب راه‌اندازی شده و پذیرای علاقه‌مندان به سینما خواهد بود.
مسعود جعفری جوزانی درباره سالن‌های سینمایی مجتمع سینمایی «سپنتا» تهران گفت: شش سالن این مجتمع سینمایی حداکثر در ماه‌های آینده آغاز به کار خواهد کرد و سه سالن دیگر نیز حداکثر شش ماه دیگر افتتاح و راه‌اندازی می‌شود.
این کارگردان سینما ضمن تأکید بر موقعیت مناسب مجموعه سینمایی «سپنتا» در میدان صنعت و دسترسی آسان آن به بزرگراه‌های تهران، افتتاح این مجموعه سینمایی را پاسخی به نیاز خیل عظیمی از سینمادوستان تهرانی دانست.
جعفری جوزانی با اشاره به ویژگی‌های این سالن‌ها در بهره‌برداری از تکنولوژی‌های روز اظهار داشت: در این مجموعه همچنین فضاهای فرهنگی از جمله شهر کتاب، گالری‌های هنری و مجموعه‌ای تفریحی برای کودکان و نوجوانان نیز پیش‌بینی شده است.
وی همچنین گفت: این مجموعه، آماده همکاری با سرمایه‌گذاران و صاحبان مجتمع‌های فرهنگی برای احداث واحدهای سینمایی دیگر خواهد بود.
جعفری جوزانی نویسنده و کارگردان سینما در پایان اظهار امیدواری کرد که پس از رفع مشکلات، هر چه سریعتر مجتمع سینمایی «سپنتا» کرج هم به بهره‌برداری برسد.
افزوده‌شدن سالن‌های مجتمع سینمایی «سپنتا» به ناوگان نمایشی کشور ، سهم بزرگی در بالابردن توان اقتصادی سینمای کشور خواهد داشت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها