صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» اواخر مردادماه کلید می‌خورد

مهدی کرم‌پور بنا دارد در جدیدترین اثر سینمایی خود با نام «سوفی دیوانه» که قرار است در اواخر مرداد ماه کلید بخورد از چند چهره جدید در فیلمش استفاده کند.

کرم پور
فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» به کارگردانی مهدی کرم‌پور که مدتی است نگارش نهایی فیلمنامه نهایی این فیلمش را به پایان رسانده وارد مرحله پیش‌تولید شده است البته باید یادآوری کرد نام قبلی این اثر سینمایی «ناگهان بهاری که گذشت»، بود که به «سوفی و دیوانه»، تغییر نام داد. مجری طرح فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» شهرزاد مهدوی است، مدیر تولید شکوفا کریمی و فیلمبرداری این پروژه سینمایی را محمد آلادپوش بر عهده دارد و در حال حاضر نیز تیم سازنده در حال انتخاب بازیگر هستند.
به نظر می‌رسد فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» به کارگردانی مهدی کرم‌پور که در مرحله پیش‌تولید است اواخر مرداد ماه کلید بخورد. به نظر می‌رسد فیلمبرداری این اثر سینمایی مدت دو ماه به طول بینجامد.
این فیلمنامه توسط مهدی کرم‌پور با همراهی و کمک مهدی سجاده‌چی تکمیل شده است و در حال حاضر نیز بازنویسی نهایی توسط آنها در حال انجام است. این اثر سینمایی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی کرم‌پور ساخته خواهد شد و قرار است پنجمین اثر سینمایی خود را به روی پرده سینماها ببرد.
این کارگردان بعد از فیلم سینمایی «پل چوبی» که آخرین ساخته وی بود، با گذشت 5 سال قرار است با فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر سینمای ایران حضور پیدا کند.
یادآوری می‌شود تمام لوکیشن‌های موجود در فیلمنامه در تهران است و خارج از پایتخت فیلمبرداری ندارد ماجرای این فیلم عاشقانه‌ای است که در تهران شاهدش هستیم. گفته می‌شود که کرم‌پور در این اثر سینمایی خود بر خلاف ساخته قبلی‌اش فیلم سینمایی «پل چوبی» می‌خواهد از بازیگران جوان که برای مخاطبین چهره‌های آشنایی نیستند نیز استفاده کند.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها