صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تمهیدات جدید در سینماهای اصفهان برای جذب مخاطب

سینماهای حوزه هنری در استان اصفهان تمهیدات ویژه ای برای جذب مخاطب و تقدیر از تماشاگران این سالن‌ها در نظر گرفته اند.

حوزه هنری
امور سینمایی استان اصفهان تابستان امسال در روزهای دوشنبه در سینما فلسطین و ساحل اصفهان کلاس های تخصصی گریم کودک برگزار کرده و این کلاس‌ها برای استفاده کودکان رایگان است، این کلاس‌ها دوشنبه ساعت ۱۸:۳۰ در سینما ساحل و ساعت ۲۰:۳۰ در سینما فلسطین برگزار می‌شود.

همچنین برگزاری مسابقه «بهترین سلفی سال ۹۵» یکی دیگر از برنامه‌های امور سینمایی استان اصفهان است.

در این مسابقه به بهترین عکس سلفی سال ۹۵ که در سینماهای تحت پوشش موسسه بهمن سبز حوزه هنری گرفته شود، جایزه تعلق می‌گیرد. سینمادوستان اصفهانی عکس سلفی خود را به همراه مشخصات و شماره تماس به ادمین کانال امور سینمایی استان اصفهان ارسال کرده و در مسابقه شرکت داده می‌شوند. به ده نفر برگزیده، کارت هدیه یکساله استفاده از سینما به ارزش دو میلیون ریال اهدا می‌شود.

مشتریان سینماهای حوزه هنری در استان اصفهان، یک امتیاز دیگر هم دارند. در صورتی که تا پایان سال ۱۳۹۵ هر شخص تعداد ۱۰ بلیت به صورت حضوری و یا ۵ عدد بلیت به صورت اینترنتی از سینماهای تحت پوشش امور سینمایی حوزه هنری خریداری کند، با ارائه شماره سریال بلیت و بلیت پاره شده توسط متصدی سینما به دفتر امور سینمایی استان اصفهان در قرعه‌کشی سالیانه شرکت داده خواهد شد. در این قرعه‌کشی به ده نفر از شرکت کنندگان یک دستگاه تبلت اهدا می‌شود.

یادآوری می‌شود سینماهای سپاهان (۲ سالن)، ساحل، خانواده و فلسطین شهر اصفهان، متعلق به حوزه هنری هستند. موسسه بهمن سبز، بازوی اجرایی حوزه هنری در بخش سینماداری است.

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها