صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پیام تبریک رییس سازمان سینمایی به مدیرعامل جدید خانه سینما

رییس سازمان سینمایی و معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیامی انتخاب منوچهر شاهسواری به عنوان مدیرعامل خانه سینما را تبریک گفت.

ایوبی
متن پیام دکتر حجت الله ایوبی به مدیرعامل جدید خانه سینما بدین شرح است:

باسمه تعالی
هنرمند ارجمند جناب آقای منوچهر شاهسواری

انتخاب شما به عنوان مدیرعامل خانه سینما خبری امیدوارکننده برای همه اهالی سینماست. نقش بسیار موثرتان در ایجاد فضای همدلی بین جامعه سینمایی را اهالی سینما فراموش نخواهند کرد. خانه سینما به عنوان یکی از مهمترین صنوف فرهنگی و هنری کشور، نمونه آشکاری از موفقیت فعالیتهای صنفی در کشور است.

خانه سینما نشانه ای از رشد وبالندگی و پیشرفت، مدنیت، احترام به اصناف و توسعه اجتماعی است. سازمان سینمایی برای هرنوع همکاری به منظورارتقاء جایگاه خانه سینما آماده و موفقیت و شکوفایی این نهاد پر ثمر و موفق را گامی بلند برای رشد و تعالی سینمای پر افتخار کشور می داند. خانه سینما خانه امید اهالی سینما و یار و مددکار سازمان سینمایی برای تحقق اهداف بلند فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران است.  یقین بدانید این سازمان برای پویایی اصناف همواره در کنارتان خواهد بود.

همچنین جا دارد از تلاش های به یاد ماندنی، صبوری و مدیریت شایسته  سینماگرفرهیخته جناب آقای سید رضا میرکریمی قدردانی نمایم. دوران مدیریت سیدرضا میرکریمی نماد مدیریت هوشمند، عقلانیت محور و خلاقانه برای تثبیت جایگاه خانه سینما پس از بحرانی ترین روزگار سینمای ایران بود. مدیریت شایسته سیدرضا میرکریمی و همدلی و همراهی اهالی سینما توانست زخمهای نشسته بر جان و روح سینمای ایران را التیام بخشد. به برکت این مدیریت خوب، این خانه بعد از لرزه ها و پس لرزه های هجومی تاریخی به قلب سینمای ایران اینک خود را بازیافته و باردیگر در مسیر رشد و پیشرفت قرارگرفته است.

موفقیت های روزافزونتان را در این مسئولیت مهم از خداوند متعال خواستارم
حجت الله ایوبی

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها