صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

عباسیان: نگران تعطیلی سینماها توسط اداره آب‌وفاضلاب هستیم!

محمدرضا عباسیان دبیر جشنواره فیلم‌های ویدئویی در پاسخ به سوالی درباره پلمب دو سالن سینمایی به دلیل پخش مسابقات فوتبال، از بی‌قانونی‌های اخیر در حوزه مدیریت سینما انتقاد کرد.

 به گزارش خبرنگار مهر، عباسیان که در نشست خبری جشنواره فیلم‌های ویدئویی پاسخ‌گوی سوالات اهالی رسانه بود در پاسخ به سوالی مبنی‌بر اینکه با توجه به تعطیلی دو سالن سینمایی به دلیل پخش مسابقات فوتبال آیا نگران تکرار این اتفاق برای سالن‌های نمایش‌دهنده فیلم‌های جشنواره نیستید؟ گفت: متأسفانه علی‌رغم تأکید مقام معظم رهبری بر رعایت و احترام به قانون در تمامی حوزه‌ها، چند ماهی است که شاهد غفلت از این موضوع در حوزه سینما هستیم.

وی با انتقاد از حرکت نیروی انتظامی در پلمب دو سالن سینمایی افزود: نیروی انتظامی همه وظایف خود را انجام داده‌است؛ الحمدلله امنیت کامل در کشور حکم‌فرماست، مشکل ترافیک حل شده، در پارک‌ها هیچ کس مزاحم نوامیس مردم نمی‌شود و فقط مشکل سینماها باقی بود که آن هم شکرخدا با اقدام شب‌گذشته نیروی انتظامی برای پلمب دو سالن سینمایی در حال حل شدن است!

عباسیان در ادامه با اشاره به نشست اخیر معاون فرهنگی ناجا درباره معضلات حوزه سینما گفت: متأسفم از اهالی سینما که در این زمینه سکوت کرده‌اند. از مدیران خانه سینما هم تعجب می‌کنم که در آن نشست حضور داشتند اما از حقوق خود دفاع نکردند.

مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری ادامه داد: اگر اوضاع اینگونه پیش برود می‌ترسم دو روز دیگر اداره آب و فاضلاب هم از فیلمی شکایت کند که در‌آن این اداره توهین شده‌است و چنین و چنان، بعد هم یا اکران فیلم منتفی شود یا سینمایی تعطیل!

دبیر نخستین جشنواره فیلم‌های ویدئویی در ادامه تصریح کرد: من نمی‌خواستم این حرف‌ها را در این نشست بگویم چراکه ممکن است به برخی از آقایان بربخورد و جشنواره را به دلیل حرف‌های من تعطیل کنند. بعید هم نیست همین امروز موسسه رسانه‌های تصویری هم پلمب شود!

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها