صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

روابط عمومی سینما بهمن زنجان: تنها سینمای شهر را با چنگ و دندان حفظ کنیم

مدیر روابط عمومی سینما بهمن زنجان گفت : «متاسفانه در شهر زنجان فقط یک سینما وجود دارد و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم با چنگ و دندان، تنها سینمای شهر را حفظ کنیم و در این راستا نیازمند همراهی و همکاری سایر ارگان‌های مرتبط همچون شهرداری هستیم.»

میثم زنجانی با اشاره به مشکلات محیطی که سینما «بهمن» با آن مواجه است افزود: متاسفانه شهرداری زنجان همکاری لازم را برای مناسب‌سازی فضای محیطی اطراف سینما ندارد و شاهد حضور گسترده دست‌فروشان و میوه‌فروشان در اطراف سینما هستیم.

او تصریح کرد: علاوه بر حضور دست‌فروشان و سد معبر در اطراف سینما، حفاظ‌های میله‌ای که دور درخت‌های تازه کاشته شده قرار گرفته شده است محلی برای پارک دوچرخه و موتورسیکلت شده در حالی که ایجاد فضای فرهنگی در اطراف سینما باید اولویت قرار گیرد.

زنجانی در بخش دیگری از این گفت‌وگو درباره‌ی فیلم‌های در حال اکران این سینما با نام بردن از سه فیلم «ایستاده در غبار»، «رسوایی2 » و «دختر» خبر داد که فیلم «ایستاده در غبار» ساعت 19:15، «رسوایی 2 » ساعت 14 و 21 و فیلم «دختر» در ساعات 15:45 و 17:30 اکران می‌شود.

وی با اشاره به استقبال از فیلم «رسوایی 2» افزود: در حال حاضر اکران فیلم‌های «ایستاده در غبار» و «رسوایی 2» ادامه دارد و با توجه به استقبال از این دو فیلم زمان اکران آن ادامه خواهد داشت.

این سینمادار خاطرنشان کرد: فیلم‌های «زاپاس» و «بارکد» در نوبت اکران در سینما «بهمن» قرار دارند و با توجه به استقبال گسترده از سینما در نظر داریم روزهای جمعه صبح سانس ویژه‌ای به فیلم‌های کودکان اختصاص دهیم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها