صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نمایش اولین ساخته وحید وکیلی‌فر «گِشِر» در گروه هنروتجربه

پوستر «گِشِر» به کارگردانی وحید وکیلی‌فر که از ۱۱ مرداد در گروه هنروتجربه اکران می‌شود، رونمایی شد.

«گِشِر» اولین ساخته وحید وکیلی‌فر در مقام کارگردان است که سال ۱۳۸۷ در عسلویه ساخته شد و از ۱۱ مرداد در گروه هنرو تجربه نمایش خود را آغاز می‌کند.

این فیلم در سال ۲۰۱۰ در جشنواره‌های بین‌المللی بسیاری چون سن سباسیتن، سه قاره نانت، روتردام، بوسان، سیدنی، رم، تالین و… حضور داشت و جوایزی از جمله هوبرت بال فاند از جشنواره بین‌المللی فیلم روتردام هلند، جایزه ویژه داوران از جشنواره بین‌المللی فیلم سن پترزبورگ روسیه و هم‎چنین جایزه بهترین فیلم از جشنواره بین‌المللی فیلم ابوظبی در امارات را از آن خود کرده‌است. پوستر این فیلم توسط جمال رحمتی گرافیست و کاریکاتوریست طراحی شده‌است.

پیش از این و در اولین دوره اکران فیلم‌های گروه هنروتجربه «تابور»دومین ساخته وحید وکیلی‌فر به نمایش درآمد. «یونس» نیز به عنوان جدیدترین ساخته وکیلی‌فر در نوبت اکران فیلم‌های گروه هنروتجربه قرار دارد.

فیلم‌نامه «گشر» را وکیلی‎فر نوشته و تدوین آن را هم خود انجام داده‌است. از دیگر عوامل فیلم می‎توان به محمدرضا جهان‌پناه(فیلم‎بردار)،حسین مهدوی (طراحی صدا و میکس)،سعید اسدی (طراحی صحنه و لباس)،وحید حاجیلویی( صدابردار)مهدی آشناور(طراح گریم)، مهدی برومندنیا(دستیار کارگردان)،علی سرآهنگ (منشی صحنه)،بهزاد سعیدی (مدیر تولید)،منصور جهانی(مشاور رسانه‌ای)، حسین فرضی‌زاده، قباد رحمانی نسب و عبدالرسول دریاپیما (بازیگران) اشاره کرد.

«گشر» داستان نظام، قباد و جهان را روایت می‎کند که به اميد روزهای بهتر برای کار به يک منطقه صنعتي آمده‌اند. شرايط زندگي آن‎ها را به دوستان نزديک و هم‌خانه تبديل کرده‎است. با وجود سختي زندگي در اين منطقه، اين سه نفر با اميد و آرزو به روزهای پيش رو مي‌انديشند.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها