صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

کمتر از چهار ماه فروش سینمای ایران از ۷۵ میلیارد عبور کرد

رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران گفت: یکی از وظایف کانون پخش در این مدت ساماندهی وضعیت اکران فیلم ها در سالن های بدون سینما است که با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.

رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران گفت: یکی از وظایف کانون پخش در این مدت ساماندهی وضعیت اکران فیلم ها در سالن های بدون سینما است که با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.
علی سرتیپی رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران درباره ساماندهی وضعیت اکران فیلم ها در شهرهای بدون سالن گفت: یکی ازکارهایی که باید انجام می شد و دراین مدت به شدت پیگیر این مهم بودیم ساماندهی وضعیت اکران فیلم در شهرهای بدون سالن و دانشگاه ها بود . بسیاری از دوستان به صورت فردی در این حوزه فعالیت کردند و پتانسیل خوبی از تماشاگران سینمای ایران را به مخاطبان سینما اضافه کردند که حرکت بسیار خوبی است .

وی ادامه داد: در این راستان کانون پخش کنندگان تلاش کرد تا فعالیت آن ها را ساماندهی کند تا بتوانیم بعد از این فروش فیلم ها در دانشگاه ها و شهرهای بدون سالن را نیز در سیستم مکانیزه فروش فیلم داشته باشیم. در حوزه سینماهای سیار امکانات خوبی را شرکت نور تابان در اختیار دارد همچنین سازمان بسیج هم سالن های را تجهیز کرده است که حرکت بسیار پسندیده ای است . با همکاری دفاتر پخش فیلم های «بادیگارد»، «رسوایی 2»، «ایستاده در غبار» ، «ابد و یک روز» و «من سالوادور نیستم» در شهرهای بدون سینما و دانشگاه ها مورد اقبال قرار گرفته است که امیدواریم با نظارت وزارت ارشاد و همکاری سینما شهر 100 دستگاه سیستم نمایش سیار تا پایان شهریورماه به ناوگان سینمای سیار اضافه شود و بتوانیم از ظرفیت خوب تماشاگران که تا پیش از اجرای طرح امکان تماشای فیلم را نداشتند بهره ببریم.

سرتیپی در ادامه گفت: پیش بینی ما این است که با افزایش سینماهای سیار و اقبال دانشگاه ها برای نمایش فیلم فروش بسیار خوبی را در نیمه دوم سال شاهد باشیم.
وی درباره فروش فیلم ها در روزهای پایانی ماه چهارم سال گفت: خوشبختانه اقبال مخاطب به فیلم ها بسیار خوب بوده است و فروش فیلم های سینمایی در کمتر از چهار ماه امسال توانست روز گذشته از فروش 75 میلیارد تومانی فروش یک سال گذشته سینمای ایران عبور کند. که برای اهالی سینما بسیار مسرت بخش است.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها