صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

افتتاح مجتمع سینمایی اختصاصی متعلق به گروه هنرو تجربه

مجتمع سینمایی اختصاصی متعلق به گروه هنرو تجربه روز پنجشنبه 31 تیرماه در شهر بابل افتتاح می‌شود.

سینماهنروتجربه
به گزارش سینماتیکت، در این مراسم که فردا (پنجشنبه 31 تیرماه) با حضور مدیران سینمایی و سینماگران برگزار می‌شود از کارگردان‌های دو فیلم «ایستاده در غبار» و «زمناکو» تقدیر خواهد شد و پس از آن با نمایش فیلم «ایستاده در غبار» این سینما آغاز به کار می‌کند.

سینما هنر و تجربه با توجه به نیاز جامعه و به‌ویژه شهرستان بابل براساس مطالبات هنرمندان به‌ویژه حوزه فیلم و سینما با مساعدت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد مازندران و سازمان سینمایی کشور در مجتمع فرهنگی سینمایی بابل افتتاح می‌شود.

مهدی قربان‌پور و محمدحسین مهدویان کارگردانان دو فیلم «زمناکو» و «ایستاده در غبار» هر دو از کارگردانان خطه مازندران به سینمای ایران پیوسته‌اند.

در این برنامه، همچنین قرار است مراسم بزرگداشتی برای عباس کیارستمی کارگردان فقید سینمای ایران با عنوان «یاد استاد» برگزار شود.

یادآوری می‌شود سینما هنر و تجربه فرصتی فراهم کرده تا بخش مهمی از ظرفیت‌های حوزه فیلم و سینما توسط جامعه بهتر دیده شود و کمک خوبی برای فیلم‌سازان جوان این شهرستان و استان برای تولید آثار هنری و سینمایی باشد، همچنین فرصتی مناسب برای نمایش فیلم‌های مستند، معناگرا و تجربی از فیلم‌سازان جوان و خلاق سراسر کشور است.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها