صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران مردمی فیلم «ایستاده در غبار» در سینما هویزه مشهد

عوامل فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» دوشنبه (4 مراد) در سه سانس سینما هویزه مشهد به همراه مخاطبان به تماشای این فیلم می‌نشینند.

ایستاده در غبار
 فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» دوشنبه (4 مراد) در سه سانس سینما هویزه مشهد اکران عمومی میشود و طی آن عوامل فیلم به همراه مخاطبان به تماشای این فیلم می‌نشینند.

همچنین در شامگاه دوشنبه (4 مرداد) «ایستاده در غبار» برای فعالان فرهنگی و رسانه‌ای به صورت ویژه در سینما آفریقا مشهد اکران می‌شود. در این اکران ویژه، مجتبی عسگری از همرزمان حاج احمد متوسلیان نیز حضور خواهد داشت.

عوامل فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» شامل محمدحسین مهدویان (کارگردان)، هادی حجازی‌فر (بازیگر نقش حاج احمد متوسلیان)، هادی بهروز (مدیر فیلمبرداری)، سجاد پهلوان‌زاده (تدوینگر)، حبیب خزایی‌فر (آهنگساز) و حبیب والی‌نژاد (تهیه‌کننده) دوشنبه 4 مردادماه در سانس‌های 15، 17 و 19:30 همراه با مخاطبان مشهدی به تماشای این فیلم سینمایی می‌نشینند.

فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» روایتی را از زندگی احمد متوسلیان از کودکی تا زمان ربایش در لبنان روایت می‌کند. این فیلم با حضور در سی و چهارمین جشنواره فجر علاوه بر تحسین منتقدان و مخاطبان، چندین سیمرغ از جمله سیمرغ بهترین فیلم جشنواره را دریافت کرد.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها