صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

حاتمی‌کیا "چ" را به جشنواره فیلم فجر می‌رساند

تهیه‌کننده فیلم سینمایی "چ" به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا از نمایش این فیلم در جشنواره سی‌ویکم فیلم فجر خبر داد.

حاتمی‌کیا
 مهدی کریمی در این ارتباط به خبرنگار مهر گفت: هم اکنون با اضافه شدن سعید راد به جمع بازیگران فیلم، دورخوانی فیلمنامه ادامه داد و فکر می‌کنم حدود سه بازیگر چهره دیگر به زودی به گروه اضافه شود.

وی در ادامه با اشاره به روند پیشرفت پروژه گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده فیلم 15 تیرماه کلید می‌خورد و هم اکنون پیش تولید "چ" ادامه دارد.

تهیه‌کننده تازه‌ترین اثر ابراهیم حاتمی‌کیا درباره برخی گمانه‌زنی‌ها درباره طولانی شدن روند تولید این پروژه تأکید کرد: تمام تلاش گروه تولید این است که فیلمبرداری طبق برنامه‌ریزی پیش بروند و فیلم برای نمایش در سی‌ویکمین جشنواره فیلم فجر آماده شود.

پیش از سعید راد، فریبرز عرب‌نیا برای ایفای نقش شهید چمران و نیز مریلا زارعی و اسماعیل سلطانیان با این فیلم قرارداد بازی بسته بودند. تست گریم عرب‌نیا نیز انجام شده‌است و طبق اعلام بخش‌هایی از فیلم در اورامانات کرمانشاه فیلمبرداری می‌شود.

حاتمی‌کیا در پروژه "چ" سراغ دو روز و دو شب از زندگی شهید چمران رفته و از روز بیست‌وپنجم تا بیست‌وهفتم مرداد 1358 زندگی این شهید را روایت کرده‌است. این فیلم با حمایت بنیاد سینمایی فارابی و به تهیه‌کنندگی مهدی کریمی ساخته خواهد شد.

فیلم "گزارش یک جشن" کار قبلی حاتمی‌کیا با بازی رویا تیموریان، مریلا زارعی، رضا کیانیان، داریوش ارجمند و... در بیست‌ونهمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد اما هنوز فرصت اکران عمومی پیدا نکرده‌است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها