صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

هشت‎درصد از فروش «ایستاده در غبار» متعلق به سینماهای هنروتجربه است

«ایستاده در غبار» با استقبال مخاطبان هنروتجربه روبه‌رو شده است. این فیلم از نوزدهم خرداد همزمان با اکران عمومی در گروه هنروتجربه نیز روی پرده رفته است.

ایستاده در غبار

ترانه شاه‌محمدی مدیر امور سینماها در گروه هنروتجربه با اشاره به استقبال مناسب تماشاگران این گروه از «ایستاده در غبار» اشاره کرد و آمارهایی از جزئیات فروش این فیلم ارائه داد: «ایستاده در غبار در مجموع نمایش‌ها در پنج سینمای هنروتجربه در تهران و چهار سینما در شهرستان‌های اصفهان، مشهد، شیراز و کرج ۲۵۶ سئانس نمایش داشته است. در این ۲۵۶ سئانس، مجموعاً ۱۵۴۵۳ نفر به تماشای این فیلم نشسته‌اند و ۸۰ میلیون‌ تومان فروش این فیلم در هنروتجربه بوده است. این رقم معادل ۸ درصد از فروش کل فیلم است.»

مدیر امور سینماهای هنروتجربه در ادامه میزان فروش فیلم را صعودی ارزیابی کرد و افزود:« به‎خصوص در شهرستان اصفهان فروش این فیلم روندی رو به رشد دارد.»

نمایش «ایستاده در غبار»در اکران عمومی شش هفته بعد از اکران، به پایان خود نزدیک می‌شود. «ایستاده در غبار» ساخته محمدحسین مهدویان درباره سردار حاج احمد متوسلیان است. در خلاصه داستان این فیلم آمده‎است: «احمد که عصیان نوجوانی‌اش را در سکوت گذرانده، فرمانده لشگری می‌شود که باید در دروازه‌های خرمشهر با دشمن بجنگند اما سرنوشت او فرسنگ‌ها دور از مرز ایران رقم می‌خورد….» این فیلم در جشنواره سی و چهارم فجر توجه سینماگران و منتقدان سینما را به خود جلب کرد و موفق شد جایزه بهترین فیلم جشنواره را از آن خود کند. «ایستاده در غبار» از ۱۹ خرداد همزمان با اکران عمومی در سینماهای گروه هنروتجربه هم به نمایش درآمده‌است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها