صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

زمان اکران «یتیم خانه ایران» مشخص شد

فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» جدیدترین ساخته ابوالقاسم طالبی بعد از اکران فیلم سینمایی «ناردون» در سینماهای کشور اکران می‌شود.

یتیم خانه
فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» تازه ترین ساخته ابوالقاسم طالبی بعد از فیلم سینمایی «ناردون» در گروه سینمایی آزادی به نمایش درخواهد آمد.

با توجه به فروش فیلم سینمایی «بارکد» و اکران «ناردون» در این گروه سینمایی احتمال اکران فیلم یتیم خانه ایران در شهریورماه خواهد بود.

باید دید گروه هنر و تجربه برای دیده شدن هرچه بهتر تنها فیلم سینمایی که دررابطه با قحطی در ایران ساخته شده است به کمک این فیلم خواهد آمد و همزمان علاوه بر گروه سینمایی آزادی در گروه هنر و تجربه هم اکران خواهد شد یا تنها این امکان را دراختیارفیلم های «ایستاده در غبار» و «فروشنده» خواهد گذاشت.

فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» مظلومیت ایرانیان را در به درستی در یک اثر سینمایی نشان می دهد و تلاش شده تا برگی از تاریخ واقعی کشور که تاکنون در این مدیوم دیده نشده به درستی روایت شود.

در این فیلم بازیگرانی چون علی رام نورایی، جعفر دهقان، دکترقطب الدین صادقی و تعدادی از بازیگران خارجی به ایفای نقش می پردازند.
پخش فیلم سینمایی یتیم خانه ایران برعهده دفتر پخش فیلمیران می‌باشد.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها