صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

کمپین «نه به اعتیاد» دراکولایی‌ها

عوامل فیلم سینمایی «دراکولا» با توجه به مضمون این فیلم، به تازگی کمپین «نه به اعتیاد» را برای مبارزه با این معزل راه اندازی کردند.

اعتیاد - دراکولا
به نقل از روابط عمومی فیلم «دراکولا»،‌ آخرین ساخته رضا عطاران، این روزها در سینماهای تهران و شهرستان‌ها اکران عمومی شده است. عوامل این فیلم سینمایی با توجه به مضمون این اثر، کمپینی را برای مبارزه با اعتیاد با عنوان «نه به اعتیاد» راه‌اندازی کرده‌اند.

این کمپین با شعارهای همچون «ترک کنیم تا ترکمان نکنند» و «کمتر عادت کنیم، بیشتر زندگی کنیم» کار خود را به تازگی در فضای مجازی آغاز کرده است. این کمپین به غیر از هدف مبارزه با معزل اعتیاد، با اهداف دیگری همچون ترک وابستگی در استفاده از فضای مجازی کار خود را آغاز کرده است.

از این رو مخاطبین و علاقمندان برای شرکت در این کمپین می توانند خاطرات، دل نوشته‌ها، عکس و یا فیلم‌های خود را به رباط تلگرام telegram.me/draculabot ارسال کنند.

پس از انتخاب تصاویر و نوشته‌های برتر، برگزیدگان جوایز ارزنده‌ای از رضا عطاران کارگردان فیلم دریافت می‌کنند.

همچنین عوامل و بازیگران فیلم در راستای اهداف این کمپین قرار است از یک مرکز ترک اعتیاد دیدن کنند و این فیلم را برای آنها به نمایش بگذارند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها