صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

با حکم مدیرعامل موسسه تصویر شهر؛ مدیران ۳ پردیس سینمایی شهرداری منصوب شدند

طی حکمی از سوی سیدعلی احمدی مدیرعامل موسسه تصویر شهر، مدیران سه پردیس سینمایی شهرداری تهران منصوب شدند.

تصویر شهر
طی حکمی از سوی مدیرعامل موسسه تصویر شهر، مریم جلالی به سمت مدیر پردیس سینما گالری ملت و مسعود نجفی به عنوان مدیر پردیس سینمایی تماشا و عادل رجبعلیان به عنوان مدیر پردیس سینمایی رازی منصوب شدند.

مریم جلالی دهکردی دارای مدرک دکترای مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی است که از سال ۶۹ به عنوان برنامه ساز کار خود را در رادیو آغاز کرد و از سال ۸۰ در سمت مدیر رسماً به فعالیت خود ادامه داد.

این مدیر فرهنگی از سال ۸۷ به مدت سه سال به عنوان مدیر گروه فرهنگی اجتماعی شبکه تهران فعالیت داشته که در طی این مدت با تغییر در ساختار برنامه هایی چون: «در شهر»، «به خانه برمیگردیم» ، «تهران بیست» و... تحولات مثبتی را در این شبکه به وجود آورده است. وی همچنین سابقه راه اندازی گروه خانواده شبکه ی دو سیما و برنامه هایی چون «زنده باد زندگی» ، «مجله بارداری»، «جیوگی»، «دایره زندگی»، «از لاک جیغ تا خدا» »، نویسندگی و کارگردانی هنری آیتم مجله های تلویزیونی در «صبح بخیر ایران» و «تا مهر» گروه اجتماعی شبکه یک سیما و برنامه هایی چون: «کوله پشتی» ، «جزر و مد »، «ماه عسل» در مرحله راه اندازی شبکه سه سیما را نیز در کارنامه فعالیت های فرهنگی و هنری خود به ثبت رسانده است.

همچنین چندی پیش نیز با حکم مدیرعامل موسسه تصویر شهر، مسعود نجفی به عنوان مدیر پردیس سینمایی تماشا منصوب شد.

مسعود نجفی دانش آموخته طراحی صنعتی و مدیریت فرهنگی بوده و از ابتدای دهه ۸۰ همکاری‌اش را با خبرگزاری ایسنا به عنوان خبرنگار سینمایی آغاز کرده است. وی ضمن همکاری با نشریات و برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی، سردبیری ماهنامه «صداپیشه» را بر عهده داشته است.

نجفی در حال حاضر عضو شورای مرکزی و رییس کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران است و مانند سال گذشته دبیری چهارمین جشنواره فیلم‌های صنعتی و فناوری را بر عهده دارد.

همچنین عادل رجبعلیان که پیش از این مدیریت پردیس سینمایی تماشا را به عهده داشت به عنوان مدیر پردیس سینمایی رازی منصوب شد.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها