صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فيلم سينمايي «شكلاتي» در چند قدمي دوربين

سهيل موفق كارگردان فيلم سينمايي شكلاتي درباره توليد اين فيلم گفت: شكلاتي فيلمي است كه قصد دارد كام مخاطبين خود كه خانواده ها، كودكان و نوجوانان هستند را شيرين نمايد. اين فيلمنامه به گونه اي روايت شده كه در ژانر فيلمهاي كودك - فاميلي كه ژانر مرسومي در دنياست روايت شود و سعي دارد با به وجود آوردن موقعيتهايي كمدي به اهداف خود برسد.

سهيل موفق
موفق افزود: حدود ٢ سال است كه روي اين فيلمنامه كارشده است كه در يكسال اخير همراه با آقاي ايرج محمدي تهيه كننده فيلم شكلاتي و دوستان ديگر مشغول بازنويسي هستيم و با توجه به تمامي ابعاد و خواسته هاي مختلف مخاطبين در دهه ٩٠ حدوداً پنج بار فيلمنامه بازنويسي شده و اميدواريم با توليد و اكران اين اثر تماشگران با حال خوب از سالن سينما خارج شوند.
وي درباره شخصيت هاي داستان توضيح داد: فيلم شكلاتي اثري پربازيگر است كه تا كنون توانسته ايم با"شبنم مقدمي" و "محمدرضا شيرخانلو" براي ايفاي نقش دو شخصيت از داستان فيلم به توافق برسيم.
همچنين تهيه كننده فيلم سينمايي شكلاتي ايرج محمدي تهيه كننده با سابقه سينما و تلويزيون مي باشد.
سهيل موفق كار حرفه اي خود را از سال ١٣٧٢ با بازيگري در سريالهاي تلويزيوني آغاز و از اوايل دهه ٨٠ بعنوان تهيه كننده ، كارگردان و بازيگر سريالهايي نظير شهرك ترافيك، محله تهرونيا و... با تلويزيون همكاري نمود . آخرين اثر او فيلم تلويزيوني "مسابقه ازدواج" در مقام كارگردان بوده كه در جشنواره نوروزي سيما كانديد بهترين كارگرداني گرديد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها