صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سخنگوی شورای صنفی نمایش: اعمال شرایط سنی برای فیلم ها از اختیارات وزارت فرهنگ است

سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: اعمال شرایط سنی برای نمایش برخی فیلم ها از اختیارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و به تشخیص این وزارتخانه، برای هر فیلمی اعمال خواهد شد.

فرجی
غلامرضا فرجی درباره قرار دادن شرایط سنی برای نمایش برخی فیلم ها گفت: تا کنون فقط برای فیلم «لانتوری» ساخته رضا درمیشیان شرایط سنی گذاشته شده که سینمادارن با توجه به پروانه نمایشی که در اختیار آنها قرار می گیرد باید تابلوی شرایط سنی برای فیلم را در کنار گیشه خود قرار دهند.

«لانتوری» سومین فیلم رضا درمیشیان پس از فیلم های «عصبانی نیستم!» و «بغض»، پس از پایان نمایش عمومی فیلم سینمایی «آآادت نمی کنیم» به سرگروهی سینما آفریقا نماش داده خواهد شد.

«لانتوری» که برنده بهترین فیلم از سومین جشنواره های فیلم های ایرانی زوریخ است تا کنون در سه فستیوال جهانی معتبر برلین، کارلووی واری و شانگهای به نمایش درآمده است.

«لانتوری» داستانی عاشقانه است که در آن باران کوثری، نوید محمدزاده، مهدی کوشکی و بهرام افشاری نقش آفرینی کرده اند.

این فیلم در سه رشته بهترین طراحی چهره پردازی، بهترین تدوین و بهترین صدا از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت جایزه شد و جایزه بهترین صدای سی وچهارمین جشنواره فیلم فجر را به خود اختصاص داد.

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها