صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نهادهای سینمایی روز خبرنگار را تبریک گفتند

نهادهای مختلف سینمایی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفتند.

نهادهای مختلف سینمایی از جمله خانه سینما، انجمن سینمای جوانان و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفتند.

در متن پیام تبریک خانه سینما آمده است:

«یا حق؛

حضور موثرتان برای اهل فرهنگ و هنر مایه دلگرمی است. روزتان مبارک.

خانه سینما»

در متن پیام تبریک انجمن سینمای جوانان ایران آمده است:

«به نام خدا

در جهانی که دسترسی به اطلاعات در کسری از دقیقه امکان پذیر است نقش رسانه ها بیش از گذشته ملموس است.  هیچ جامعه ای در جهان امروز پیشرفت نخواهد کرد مگر با تقویت عرصه رسانه و انتقال درست خبر و نقد سازنده توسط خبرنگاران و منتقدین حوزه رسانه و این تاکید دوباره ای است بر نقش خبر و خبرنگار در زمان ما.

روز خبرنگار، روز فرهیختگان و اندیشمندان، روز دلسوزان جامعه مبارک باد.

​فرید فرخنده کیش رییس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران​»

در متن پیام تبریک مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی نیز آمده است:

«حرفه‌ خبرنگاری و فیلمسازی مستند در ارتباط مستقیم با هم و از مهمترین عناصر امروزی رسانه‌ جمعی محسوب می‌شوند. هیچ کشوری به توسعه پایدار دست پیدا نمی‌کند مگر اینکه رسانه‌ موفق و قدرتمند داشته باشد و شاخص‌ترین عنصر رسانه در جهان امروز هم سینمای مستند است؛ سینمایی عمیق و آگاهی‌بخش که با همراهی و اندیشه ‌ورزی همه‌ نویسندگان و خبرنگاران رسانه‌های جمعی، به تعالی فرهنگ و هنر می‌اندیشند.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این هم‌آوایی را ارج نهاده و برای همه‌ خبرنگاران پُرتلاش رسانه‌های کشور، بویژه دوستانی که با عشق و علاقه، در انعکاس رویدادهای جامعه‌ سینمای مستند و انیمیشن کشور فعالیت می‌کنند، آرزوی بهروزی و موفقیت دارد.»

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها