صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

کارگردان و بازیگر «لانتورى» در سینما فرهنگ به تماشاى «گشر» مى‌نشينند

عوامل فيلم سينمايى « لانتورى » به تماشاى فيلم «گشر» مى‌نشينند.

گشر
رضا درميشيان  نويسنده و كارگردان لانتورى  به همراه  نويد محمدزاده بازيگر این فیلم امروز يكشنبه ١٧ مرداد ساعت ۱۵ در سينما فرهنگ به تماشاى گشر به کارگردانی وحيد وكيلى فرد مى‌نشينند.
گشر و لانتورى هر دو در گروه سينمايى هنروتجربه در حال نمايش هستند.

«گِشِر» اولین ساخته وحید وکیلی‌فر در مقام کارگردان است که سال ۱۳۸۷ در عسلویه ساخته شد و از ۱۱ مرداد در گروه هنروتجربه نمایش خود را آغاز می‌کند. این فیلم در سال ۲۰۱۰ در جشنواره‌های بین‌المللی بسیاری چون سن سباسیتن، سه قاره نانت، روتردام، بوسان، سیدنی، رم، تالین و… حضور داشت و جوایزی از جمله هوبرت بال فاند از جشنواره بین‌المللی فیلم روتردام هلند، جایزه ویژه داوران از جشنواره بین‌المللی فیلم سن پترزبورگ روسیه و هم‎چنین جایزه بهترین فیلم از جشنواره بین‌المللی فیلم ابوظبی در امارات را از آن خود کرده‌است.پیش از این و در اولین دوره اکران فیلم‌های گروه هنروتجربه «تابور»دومین ساخته وحید وکیلی‌فر به نمایش درآمد.

«گشر» داستان نظام، قباد و جهان را روایت می‎کند که به اميد روزهای بهتر برای کار به يک منطقه صنعتي آمده‌اند. شرايط زندگي آن‎ها را به دوستان نزديک و هم‌خانه تبديل کرده‎است. با وجود سختي زندگي در اين منطقه، اين سه نفر با اميد و آرزو به روزهای پيش رو مي‌انديشند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها