صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

علی سرتیپی: حذف فیلم زاپاس از سینما کوروش دروغ است

علی سرتیپی (مدیر عامل فیلمیران) هرگونه چالش با حوزه هنری را تکذیب کرد و گفت: اینکه حوزه هنری قصد دارد چه فیلمی را اکران کند یا نمایش ندهد؛ به سیاست‌های خود حوزه بازمی‌گردد و ارتباطی به ما ندارد.

سرتیپی
در پی انتشار خبری مبنی بر مقابله به مثل علی سرتیپی (مدیر عامل فیلمیران) با حوزه هنری در خصوص عدم اکران فیلم «لانتوری» از سینماهای حوزه سرتیپی گفت: اینکه حوزه هنری چه فیلمی را پخش می‌کند به سیاست‌های خودش ارتباط دارد و ما برایش محدویتی ایجاد نکرده‌ایم.

پخش‌کننده فیلم‌های سینمایی لانتوری و فروشنده افزود: هرگز به حوزه هنری نگفته‌ایم چه فیلمی را اکران کند یا چه فیلمی را اکران نکند.

وی ادامه داد: اینکه گفته می‌شود ما به حوزه هنری اعلام کردیم اگر لانتوری را در سینماهای خود اکران نکند، ما هم فیلم زاپاس را از سینمای کوروش برمی‌داریم، درست نیست. این دو مسئله هیچ ارتباطی به هم ندارند.

در برخی محافل سینمایی از قول سرتیپی اعلام شده بود اگر حوزه هنری فیلم لانتوری را اکران نکند، سینما کوروش نیز فیلم زاپاس را از اکران برمی‌دارد.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها