صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نقد و بررسی «ممیرو» در سینما هوزه مشهد

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «ممیرو» ساخته هادی محقق روز شنبه ( 23 مرداد) در مشهد برگزار می‌شود.

ممیرو
 از سلسله نشست‌های نقد و بررسی فیلم‌های گروه هنروتجربه در روزهای شنبه، این هفته پردیس سینمایی هویزه مشهد میزبان فیلم سینمایی «ممیرو» است.

در این جلسه ابتدا و از ساعت ۱۷ فیلم «ممیرو» برای علاقمندان به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۹ هادی محقق کارگردان این فیلم و هادی دیباجی بازیگر آن به سوالان حاضرین جواب می‌دهند.

ممیرو داستان تنهایی‌ ایاز ، پیرمرد واخورده از زندگی‌ای پرمشقت را روایت می‌کند که بعد از اتفاقی مهیب در زندگی، با نوه خود روزگار می‌گذراند و خود را مسبب همه اتفاقات می‌داند. یدااله شادمانی و میثم فرهومند بازیگران اصلی این فیلم هستند و روزبه رایگا مدیریت فیلم‌برداری آن را برعهده داشته است. رضا محقق و مجید برزگر به طور مشترک این فیلم را تهیه کرده‌اند.

یادآوری می‌شود ممیرو برنده جایزه بزرگ بخش «جریان‌های نو» جشنواره فیلم بوسان کره جنوبی شد و در جشنواره‌های بسیاری مثل کرالا هند، جشنواره فیلم‌های ایرانی کلن و زوریخ، جشنواره پکن، ویلینیوس لیتوانی و پونا هند شرکت کرده است. این فیلم در جشنواره سی‌و‌چهارم فیلم فجر از نامزدهای دریافت جایزه در بخش هنروتجربه بود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها