صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تهیه کننده «زاپاس»: این فیلم به حوزه هنری وابسته نیست

در پی انتشار خبری مبنی بر بایکوت اکران فیلم سینمایی "زاپاس" در پردیس کوروش، امیر پروین حسینی از عدم وابستگی این فیلم به سینماهای حوزه هنری صحبت کرد.

سیدامیر پروین حسینی
سیدامیر پروین حسینی، تهیه کننده فیلم زاپاس هرگونه وابستگی این فیلم به حوزه هنری را رد کرد. وی با اشاره به روند صعودی جذب مخاطب زاپاس، عنوان کرد که این فیلم صددرصد توسط بخش خصوصی تهیه شده و هیچگونه وابستگی به لحاظ سرمایه گذاری و مشارکت با هیچ بخش دولتی از جمله حوزه هنری ندارد.

تهیه کننده فیلم اخلاقتوخوب کن گفت: دلیل اینکه فیلم زاپاس این روزها، بی جنجال و حاشیه رتبه ای بالاتر از برخی فیلمها کسب کرده، اعتقاد به خرد جمعی و توجه به نیازهای فرهنگی جامعه ایرانی ست.

او ضمن تشکر از موسسه بهمن سبز که مسئولیت پخش فیلم را به عهده دارد، این مجموعه را یکی از سالم ترین شرکتهای پخش فیلم در ایران دانست که همواره جانب انصاف و عدالت را نگه می دارد.

وی که تهیه کنندگی فیلم «من سالوادور نیستم» را نیز در کارنامه خود دارد از گروه صنعتی گلرنگ نیزبه دلیل حمایت همیشگی از سینما و وارد کردن پردیس سینمایی کورش به چرخه اکران تشکر ویژه کرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها