صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

امیر جعفری برای نخستین بار با مردم به تماشای فیلم «زاپاس» می‌نشیند

امیر جعفری که تاکنون در مراسم اکران مردمی هیچ یک از فیلمهایش شرکت نداشته است، امشب برای نخستین بار با مردم «زاپاس» را می بیند.

زاپاس
اکران مردمی فیلم کمدی «زاپاس» امشب (23 مرداد) در پردیس آزادی برگزار می شود و امیر جعفری به همراه همسرش ریما رامین فر، برزو نیک نژاد نویسنده و کارگردان فیلم و امیر پروین حسینی تهیه کننده فیلم در کنار مردم زاپاس را تماشا می کند.

امیر جعفری از اوایل اکران «زاپاس» به دلیل تداخل آن با بازی اش در نمایش «مجلس ضربت زدن» در تئاتر شهر نتوانست در افتتاحیه و اکران های مردمی این فیلم شرکت کند.

امیر جعفری، ریما رامین فر، جواد عزتی،احمد مهرانفر، الناز حبیبی،صفر روحی، همراه با هنرمند خردسال ماهان نصیری و شبنم مقدمی بازیگران اصلی فیلم «زاپاس» بوده اند.این فیلم کمدی از نهم تیر ماه در گروه سینمایی استقلال روی پرده رفته و تاکنون بیش از 3.5 میلیارد تومان فروخته است.

«زاپاس» یک کمدی اجتماعی است که داستان یک تیم فوتبال دسته سومی را روایت می کند.این تیم به دسته دوم صعود می کند وسعید در بازی آخر دچار مصدومیت تاندون پا می شود و سلامتی اش به خطر می افتد. همین اتفاق، دستمایه وقوع ماجراهای جالبی می شود که زندگی او و اطرافیانش را دستخوش تغییراتی می کند.

یادآوری ‌شود عوامل فیلم امشب از ساعت 22 در پردیس سینمایی آزادی خواهند بود و نمایش فیلم در سانس 22:45 صورت می گیرد.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها