صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران مردمی «دزد و پری» با حضور بازیگران

فیلم مفرح «دزد وپری» ساخته حسین قناعت با حضور بازیگران کودک و مطرح فیلم در پردیس ملت به نمایش درمی‌آید.

دزد و پری
فیلم سینمایی «دزد و پری» که توانست تحسین منتقدان و کارشناسان را در جشنواره کودک و نوجوان اصفهان جلب و جوایزی را از این جشنواره کسب کند، امروز (25 مردادماه) ساعت 20 با حضور کارگردان، بازیگران کودک و مطرح فیلم در پردیس سینمایی ملت به نمایش در می آید.

«دزد وپری» از معدود فیلم های مفرح کودک و نوجوان است که توانسته تا امروز نظر مخاطبین را جلب کند و به فروش نزدیک به 500 میلیون تومان دست یافته است.

فیلم «دزد و پری» که فضایی مفرح، موزیکال و مطلوب خانواده ها دارد، ماجرای یک نظامی بازنشسته را روایت می کند که مجبور میشود به مدت 24 ساعت مدیریت مهدکودک دخترش را انجام دهد و در همین 24 ساعت است که ماجراهای عجیب و غریبی برای وی و کودکان حاضر در مهدکودک روی می دهد...

دراین فیلم بهزاد فراهانی، بهنوش بختیاری، رامین ناصر نصیر، نادر سلیمانی، نگین معتضدی، مرتضی زارع، حمید کاشانی، مهدی تارخ، کاظم برزگر، فرشاد حسینی و سارا روستاپور/ بازیگران کودک: محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، پارسیا شکوری فرد به ایفای نقش پرداختند.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها