صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فیلمبرداری فیلم سینمایی «دختر عمو پسر عمو» از نیمه گذشت

فیلمبرداری فیلم سینمایی«دخترعمو، پسرعمو» به کارگردانی روح انگیز شمس چند هفته‌ای است که آغاز شده است و تا به حال نیمی از این فیلم سینمایی ضبط شده است.

دختر عمو پسر عمو
فیلمبرداری فیلم سینمایی «دخترعمو، پسرعمو» به کارگردانی روح انگیز شمس چند هفته‌ای است که آغاز شده است و تا به حال نیمی از این فیلم سینمایی ضبط شده است.

در حال حاضر فیلمبرداری فیلم سینمایی «دخترعمو، پسرعمو» در تهران ادامه دارد و 30 درصد فیلمبرداری‌اش در تهران باقی مانده است. عوامل سازنده فیلم بعد از اتمام کارشان در تهران طی هفته آینده به شمال می‌روند تا باقی مراحل فیلمبرداری را در شمال کشور انجام دهند.

داستان این فیلم حول محور زندگی یک پسرعمو و دختر عموست که در زندگی خانوادگی‌شان اختلافات زیادی به وجود می‌آید و آنها با دستور و راهنمایی‌های پدربزرگ خود مجبور می‌شوند تمامی اختلافات خانوادگی را حل کنند.

یادآوری می‌شود فیلم سینمایی «دخترعمو، پسرعمو» برای اکران در جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود و احتمالاً سه هفته دیگر فیلمبرداری این فیلم به پایان می‌رسد. تقریباً همه بازیگران این فیلم جلوی دوربین حاضر شده‌اند و قرار نیست بازیگر دیگری به این پروژه اضافه شود.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها