صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران فیلم «نفس» اواخر مهر ماه

پخش‌کننده «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار، پس از اعلام رسمی صدور مجوز نمایش این فیلم سینمایی توسط سازمان سینمایی توضیحاتی درباره جزئیات پخش و اکران این فیلم سینمایی ارائه کرد.

نفس
محمدرضا صابری؛ پخش‌کننده و یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم سینمایی با اشاره به زمان اکران گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده و همچنین صحبت با سرگروه سینمایی کوروش اکران این فیلم سینمایی بین دو تاریخ تعیین شده 22 تا 28 مهرماه خواهد بود.

وی تاکید کرد: ضمن اینکه سینماداران در تهران و شهرستان خواستار نمایش این فیلم سینمایی هستند و همین استقبال باعث شده تا برنامه‌های ویژه‌ای برای اکران فیلم سینمایی «نفس» داشته باشیم.

پخش‌کننده فیلم «نفس» با اشاره به برنامه‌ریزی تبلیغاتی برای اکران این فیلم سینمایی گفت: برای اکران فیلم «نفس» علاوه بر درنظر گرفتن تبلیغات محیطی، درنظر داریم از فضای مجازی بهترین استفاده را بکنیم. چراکه فضاهای مجازی بستر ارتباطی موثرتر و البته ارزان‌تری را فراهم کرده است.

صابری یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم تصریح کرد: همچنین رایزنی‌هایی انجام شده تا در صورت تمایل صداوسیما، از طریق بخش بازرگانی تلویزیون تیزرهای فیلم «نفس» نیز پخش شود. بنابراین شرایط فراهم است تا اکران خوبی در تهران و شهرستان‌ها داشته باشیم.

وی در پایان گفت: در حال صحبت و رایزنی با سینماها و بستن قرارداد هستیم و در تلاشیم تا شرایط اکران در شهرهای بدون سینما را نیز فراهم کنیم. بنابراین همانطور که گفتم شرایط برای اکران فیلم «نفس» آماده است.

فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه‌کنندگی شرکت نورتابان، محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی تولید شده است.

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها