صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«شور شیرین» به حرمت شهید کاوه در سینما آزادی اکران می‌شود

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «شور شیرین» درخصوص برخی اظهارات مبنی بر عدم اکران این فیلم در سینما آزادی گفت: «شور شیرین» به حرمت شهید کاوه از روز چهارشنبه در سینما آزادی اکران می‌شود.

 «ابراهیم اصغری» تهیه‌کننده فیلم‌ سینمایی «شور شیرین» در مورد زمان اکران فیلم سینمایی «شور شیرین»، درخصوص برخی اظهارات مبنی بر عدم اکران فیلم در سینما آزادی، بیان داشت: این فیلم قطعا از روز چهارشنبه در گروه سینما آزادی اکران می‌شود.
 
وی در ادامه افزود: با صحبت‌هایی که با دوستانمان در شورای صنفی نمایش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشتیم، به حرمت شهید کاوه مشکل سینما آزادی حل خواهد شد.
اصغری در ادامه در مورد عملکرد شورای صنفی نمایش نیز گفت:  متاسفانه اختلاف اخیر میان شورای صنفی نمایش با حوزه هنری خیلی کارها را مختل کرده است اما به نظر من این دوستان باید حب و بغض را کنار گذاشته و به دور از هر گونه کدورت به فکر اکران فیلم‌ها و حل مشکلات در سینما باشند.  
 
 
 
بنابراین گزارش، «شور شیرین» داستانی قهرمان محور را به تصویر می‌کشد که سرشار از هیجان و اضطراب است. در واقع این فیلم مضمونی ارزشمند و جذاب را با جلوه‌های بصری شاخص در معرض دید مخاطب قرار می‌گیرد.
این فیلم همچنین جایزه بهترین اثر از نگاه ملی و بیشترین جوایز بخش تجلی اراده ملی این دوره از جشنواره را به خود اختصاص داد.
در این فیلم بازیگرانی چون رضا رویگری، پردیس افکاری، حمید عمارلو، شبنم قلی‌خانی، علی کشوری، مهرداد شیرعلی، مجتبی ودودی و منوچهر امیریان نقش آفرینی می‌کنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها