صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

رونمایی از فیلم سینمایی «یک قناری، یک کلاغ» در جشنواره فیلم فجر

اولین نمایش فیلم سینمایی «یک قناری، یک کلاغ» ساخته اصغر عبدالهی در جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

فیلم یک قناری یک کلاغ
علی حضرتی تهیه کننده درباره فیلم سینمایی «یک قناری، یک کلاغ» گفت: فیلمبرداری فیلم پس از یک ماه پیش تولید پنج شنبه شب بعد از 17 جلسه فیلمبرداری به اتمام رسید و هم اینک تدوین آن توسط سعید شاهسواری در حال انجام است. فیلم اولین کار اصغر عبداللهی است ایشان را پیش از این با عنوان نویسنده فیلمنامه می شناختیم و جوایز متعددی هم در این حوزه دریافت کرد.پیش از این اولین همکاری من با ایشان در پروژه خداحافظ طولانی به کارگردانی فرزاد مؤتمن بود.

وی درباره زمان نمایش فیلم گفت: تلاش می کنیم اولین نمایش فیلم درجشنواره فیلم فجر صورت گیرد. داستان تنها دو شخصیت دارد که هنگامه قاضیانی و حبیب رضایی آن را بازی می کنند .

این دوبازیگر خوب کشورمان تاکنون تجربه بازی این نقش ها را نداشتند. و تمام صحنه های فیلم در امارتی در منطقه بهارستان جلوی دوربین رفت.

تهیه کننده «نیم رخ ها» ادامه داد: با عوامل پشت دوربین این فیلم تجربه همکاری در فیلم زنده یاد ایرج کریمی را داشتم .

مدیر فیلمبرداری: کیوان معتمد، مدیر تولید: میثم کائد، طراح صحنه و لباس: سیامک کاری نژاد، موسیقی: شوراکریمی، طراح گریم: میشا جودت، صدبردارصحنه: بابک اردلان، تدوین، سعید شاهسواری، عکاس: سمیه جعفری از دیگر عوامل این فیلم هستند.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها