صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

رئیس اداره نظارت و ارزشیابی: برای اکران «اذان تا اذان» اعلام آمادگی کردیم

علیرضا سجادپور رئیس اداره نظارت و ارزشیابی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس با بیان این مطلب اظهار داشت: طی چهار سال گذشته با آغاز ماه مبارک رمضان، طرح اکران «اذان تا اذان» برگزار شده و امسال نیز از این امر مستثنی نیست.

علیرضا سجادپور
وی تصریح کرد: از شورای صنفی نمایش خواسته ایم تا برنامه های خود را هرچه سریعتر در رابطه با اکران فیلم ها در طرح «اذان تا اذان» ارائه دهند، سازمان سینمایی کشور نیز از برگزاری این طرح در سال جاری استقبال کرده است.

لازم به ذکر است، طرح اکران «اذان تا اذان» در ماه مبارک رمضان از سال 1387 در سینماهای تهران به منظور جذب مخاطب به سینما برگزار شد. در این طرح سینماهای تهران بین افطار و سحر هر شب میزبان مخاطبان سینما بوده و فیلم های مختلفی را به نمایش می گذاشتند.

همچنین در اجرای اولین طرح، شورای صنفی نمایش مقرر کرد، تا در این طرح، سینماهای سرگروه بعد ازاتمام سانس قانونی خود می توانند فیلم های اکران شده از فروردین ماه امسال به بعد را با دریافت حواله نمایش اکران کنند. طی چهار سال گذاشته با اجرای این طرح در سینماهای تهران، استقبال بالایی از سوی مخاطبان در سینماها صورت گرفت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها