صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی: پیگیر ممنوع‌الکاری سینماگران هستیم

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی گفت: در حال حاضر همه ما از جمله وزیر و رییس سازمان سینمایی پی گیر ممنوع‌الکاری چند سینما گریمان هستیم و بنده شخصا فردا با مسئولان قوه قضائیه جلسه‌ دارم.

ایلبیگی
حبیب‌ ایل‌بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی در ارتباط چند سینماگر ایرانی که به دلیل پخش تبلیغ فیلم‌هایشان از شبکه‌های ماهواره ممنوع‌الکار شدند گفت: بنده شخصاً فردا صبح با یکی از مسئولان قوه‌قضائیه جلسه‌ای در همین رابطه دارم که بتوانیم این موضوع را حل و فصل کنیم.

وی در ادامه افزود: از طرفی آقای ایوبی هم به عنوان رییس سازمان سینمایی پی‌گیر ماجرا هستند. به هر حال امیدواریم که به نتیجه برسیم.

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به اینت پرسش که چه مدارک و اسنادی وجود دارد که نشان می‌دهد این چند سینماگر خود نیز در پخش تیزر‌ فیلم‌های شان دخیل بوده‌اند گفت: ابتدا بگویم که حتما به دنبال رفع این ممنوع‌الکاری سینما‌گران‌مان هستیم. آنها نیز خودشان نیز همین نظر را دارند یعنی که چگونه و بر اساس چه چیزی آنها ممنوع الکار شدند.

ایل‌بیگی اظهار کرد: در میان سینماگران مطرح شده نام افرادی مانند میرکریمی که از سینماگران خوب و مطرح کشور‌مان هستند نیز وجود دارد. امیدوارم همان‌طور که اعلام کرده‌اند این ممنوعیت کاری تا اطلاع ثانوی است، این اطلاع ثانوی کوتاه مدت باشد.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توانید نام بخش‌هایی که فردا با آنها جلسه دارید را عنوان کنید گفت: خیر. بالاخره همه ما با گروه‌های مختلف در حال گفت‌وگو هستیم تا اتفاق خوشایندی بیفتد. هم بنده هم رییس سازمان سینمایی به همراه وزیر محترم ارشاد پیگیر هستیم.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها