صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

حجت الله ایوبی: درباره پرونده سینماگران با قوه‌قضائیه مذاکره می‌کنیم

حجت الله ایوبی از گفتگو با روسای قوه قضاییه برای حل مشکل ممنوع الفعالیتی سینماگران و دفاتر پخش سینمایی و نتیجه بخش بودن این صحبت ها گفت.

ایوبی
 حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی مبنی بر اینکه با وجود شکایت سینماگران از شبکه های ماهواره ای که تیزرهای فیلمشان را پخش می کنند پرونده ممنوع الفعالیت آنها بسته می شود یا خیر؟ گفت: امکان بسته شدن این پرونده بسیار زیاد است و ما در حال گفتگو با مسئولان قوه قضاییه هستیم و امیدوارم با کمک آنها این پرونده زودتر بسته شود.

وی خاطرنشان کرد: این گفتگوها نتیجه بخش است و من فکر می کنم به زودی این مشکل سینماگران حل می شود.

چندی است که پخش تیزرهای آثار سینمایی از شبکه های ماهواره ای به خصوص شبکه جم برای برخی از سینماگران دردسر ساز شده است. به طوری که این امر منجر به توقیف فیلم سینمایی «آااادت نمی کنیم» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان شد.

پس از این اتفاق پخش تیزرهای تلویزیونی آثار سینمایی از این شبکه ها متوقف شد اما بعد از وقفه ای کوتاه مدت، پخش آنها از سرگرفته شد.

هفته پیش بر اساس حکم دادستانی برخی از سینماگران و دفاتر پخش ممنوع الفعالیت شدند که در پی آن عده ای از این سینماگران از این شبکه های ماهواره ای شکایت کردند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها