صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

شریفی‌نیا بازیگر فیلم سینمایی «حتی یک کلمه هم نگفت» شد

علی ژکان با اشاره به کلید خوردن «حتی یک کلمه هم نگفت» از اواخر مهر ماه گفت: محمدرضا شریفی نیا به عنوان بازیگر در این اثر سینمایی حضور دارد.

شریفی نیا
 علی ژکان کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «حتی یک کلمه هم نگفت» گفت: در حال حاضر مشغول جذب سرمایه برای آن هستیم البته یک بخشی از سرمایه آن فراهم شده و اگر شرایط به همین منوال پیش برود در اواخر مهرماه این فیلم را کلید می زنیم.

وی افزود: ابتدا قرار بود «حتی یک کلمه نگفت» را در ایران و ترکیه فیلمبرداری کنیم اما با توجه به اوضاع ناآرام ترکیه به احتمال زیاد کشور دیگری را جایگزین آن می کنیم. ما تا یک ماه دیگر صبر می کنیم اگر شرایط ترکیه آرام تر شود در همان جا به فیلمبرداری می پردازیم در غیر این صورت به آذربایجان، گرجستان و یا ارمنستان می رویم. با توجه به اینکه در قسمتی از فیلم شخصیت اصلی به خارج از کشور می رود لازم است که بخش هایی از آن را در خارج از کشور فیلمبرداری کنیم.

ژکان با اشاره به اینکه فیلمبرداری این اثر در ۴۰ جلسه انجام می شود، بیان کرد: تدوین را به صورت همزمان انجام خواهیم داد تا بتوانیم «حتی یک کلمه هم نگفت» را به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برسانیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ابتدا قرار بود محمدرضا شریفی نیا بخشی از سرمایه گذاری این فیلم را به عهده بگیرد اما حالا تنها به عنوان بازیگر در این فیلم حضور دارد. با برخی دیگر از بازیگران هم برای حضور در «حتی یک کلمه هم نگفت» صحبت کرده ایم اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده ایم.

این فیلم با مضمون اجتماعی درباره یک زوج است که دچار اتفاقاتی می شوند... .

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها