صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پردیس سینمایی کورش تخلیه نشده است

به دلیل ریزش بخشی از خیابان پیامبر مرکزی و قطع گاز شهری تمامی سیستمهای سرمایشی و تهویه هوا مجتمع کورش و سالن های سینما قطع می با شد.

کورش
 ظهر امروز پنجشنبه( 11 شهریور) ریزش بخشی از خیابان پیامبر مرکزی ، بدلیل حفاری تونل مترو ؛ موجب بسته شدن خیابان پیامبر و نیز قطع گاز شهری گشت .

در همین رابطه مارال دوستی مدیر روابط عمومی پردیس سینمایی کورش تاکید کرد: تمام بلیت‌های رزرو شده برای روز پنجشبنه معتبر و سانس فیلم‌ها نیز دایر است.

وی افزود:سیستم سرمایشی و تهویه هوای پردیس کورش به دلیل آسیبی که به متروی محدوده این پردیس سینمایی وارد شده، قطع شده است. مجموعه کورش با در نظر گرفتن سلامت و امنیت مردم این سیستم‌ها را قطع کرده، اما مجموعه تخلیه نشده است. با این حال سینماهای پردیس همچنان دایر است و مخاطبان می‌توانند برای تماشای فیلم به این مجموعه مراجعه کنند.

مشتریانی که بصورت اینترنتی اقدام به خرید بلیت نموده اند در صورت تمایل میتوانند با هماهنگی با اپراتور تلفن گویا سینما به شماره 4701 در روز دیگری از کد رزرو خود استفاده کنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها