صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«کاناپه» جدیدترین فیلم کیانوش عیاری بزودی کلید می‌خورد

کیانوش عیاری تا حدود 10 روز آینده فیلم جدید خود را کلید می‌زند.

کیانوش عیاری
 این کارگردان سینما که فیلم «خانه پدری‌»اش همچنان فرصت اکران پیدا نکرده است، در خصوص فیلم جدیدش گفت: فیلمبرداری «کاناپه» را 10 تا 12 روز آینده آغاز می‌کنم و البته فیلمنامه آن همچنان در حال تکمیل شدن است.

وی گفت: در حال حاضر فقط بازی شهاب حسینی، مهدی هاشمی و ابوالفضل پورعرب در این فیلم قطعی شده است و با توجه به اینکه شهاب حسینی فعلا در ایران نیست، ابتدا صحنه‌هایی که او در آن‌ها حضور ندارد، فیلمبرداری می‌شود.

عیاری با بیان اینکه خودش تهیه‌کنندگی فیلم را برعهده دارد، افزود:‌ سید محمد امامی و کامران اسماعیلی هم در ساخت «کاناپه» سرمایه‌گذاری می‌کنند.

به گفته‌ وی داریوش عیاری (مدیر فیلمبرداری)،‌ علیرضا غفاری‌نژاد (صدابردار)،‌ مهدیه اعرابی (طراح گریم)، امیرحسین قدسی (طراح صحنه و لباس)،‌ حسن آقاکریمی (مدیر تواید)، شاهرخ دستورتبار (مجری طرح)، محمدرضا صادق (مدیر تدارکات)،‌ شبنم عرفی‌نژاد (برنامه‌ریز و دستیار کارگردان) و امید رئیس دانا (آهنگساز) از دیگر عوامل این فیلم سینمایی هستند.

عیاری اضافه کرد: صحنه‌های این فیلم در تهران و شهرستان شمیرانات فیلمبرداری می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها