صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

عدم عرضه فیلم سینمایی «محمد رسول الله» تا کنون در شبکه نمایش خانگی

با گذشت بیش از یک سال از اکران فیلم «محمد رسول الله» ، این فیلم همچنان در شبکه نمایش خانگی عرضه نشده است.

محمد رسول الله
 محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت پخش «نورتابان» دلیل عدم عرضه فیلم مجید مجیدی در شبکه نمایش خانگی را نمایش‌های بین‌المللی این فیلم عنوان می‌کند.

با آغاز نمایش فیلم «محمد رسول الله» در سینماهای کشور، وعده‌هایی در مورد نمایش بین المللی این فیلم داده شد. اما این اتفاق در عمل رخ نداد و این فیلم نتوانست حتی در کشور‌ ترکیه هم به نمایش درآید.

اواخر تیر ماه امسال خبرهایی در مورد بسته شدن قرارداد نمایش این فیلم با قائم مقام وزیر فرهنگ عراق منتشر شد که با گذشت نزدیک به سه ماه از این موضوع، هنوز آخرین ساخته مجید مجیدی در کشور عراق هم به نمایش درنیامده است.

صابری محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت پخش «نورتابان» در رابطه عدم عرضه فیلم «محمد رسول الله» در شبکه نمایش خانگی گفت: «فعلا قرار نیست که فیلم «محمد رسول الله» در شبکه نمایش خانگی عرضه شود، چون قرار است این فیلم در سایر کشورها اکران بین المللی داشته باشد که در آینده خبرهایی بیشتری در مورد اکران‌های بین المللی این فیلم به گوش مخاطبان سینما خواهد رسید.»

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها