صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

دلیل طولانی شدن صداگذاری فیلم «فراری» علیرضا داوودنژاد

به دلیل مشکلاتی، صداگذاری «فراری» مقداری به طول انجامیده است، اما این مشکلات به پایان رسیده است.

filme farari
 فیلم سینمایی "فراری" به کارگردانی علیرضا داوودنژاد، همچنان در مرحله صداگذاری قرار دارد، زیرا پیشتر مشکلاتی برای عوامل به وجود آمده بود و به همین دلیل صداگذاری آن مقداری به طول انجامید اما اکنون این مشکلات به پایان رسیده و صداگذاری «فراری» با سرعت بیشتری در حال پیگیری است.
 سال گذشته به دلیل اینکه فیلمبرداری «فراری» به طول انجامید، گروه نتوانست آن را به سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر برساند اما امسال در تلاش هستند تا این فیلم را در این جشنواره شرکت دهند.
داوودنژاد، با توجه به اینکه در مدرسه ملی سینما مشغول به کار هست چندان فرصت برای فیلمسازی ندارد با این وجود چند فیلمنامه در دست دارد که خودش آنها را نوشته است و هنوز هیچکدام از آنها را برای کار انتخاب نکرده است.
«فراری» به تهیه‌کنندگی جهانگیر کوثری ساخته‌ شده است و محمود کلاری به‌عنوان مدیر فیلمبرداری، کامبوزیا پرتوی فیلمنامه نویس، ایمان امیدواری طراح گریم و بابک کریمی طراح صحنه با علیرضا داوودنژاد کارگردان این فیلم همکاری کردند.
«فراری» داستان دختر ۱۸ ساله ای به نام گلنار با بازی ترلان پروانه را روایت می‌کند که از شهرستان به تهران می‌آید و تلاش می‌کند با ماشین «فراری» هشت میلیاردی، عکس یادگاری بگیرد. گلنار در این‌ بین با یک راننده آژانس آشنا می‌شود که او را در اتفاقات قصه همراهی می‌کند. نقش این راننده آژانس را هم محسن تنابنده بازی می‌کند.
در این فیلم محسن تنابنده، ترلان پروانه‌، سیامک صفری‌، سیما تیرانداز، رضا داوودنژاد و رضا کیانیان و ... به ایفای نقش می پردازند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها