صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نقد و بررسی فیلم سینمایی «چاله» اولین ساخته علی کریم امروز در مشهد

پردیس هویزه مشهد هر شنبه میزبان فیلم‌های سینمایی به نمایش درآمده در گروه هنروتجربه است

پردیس هویزه مشهد هر شنبه میزبان فیلم‌های سینمایی به نمایش درآمده در گروه هنروتجربه است و این هفته برنامه آن به فیلم سینمایی «چاله» اختصاص دارد. در این جلسه ابتدا از ساعت ۱۷ فیلم به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۹ نشست نقد و بررسی با حضور علی کریم کارگردان این فیلم برگزار می‌شود.

«چاله» عنوان اولین فیلم بلند سینمایی علی کریم است که در سال ٨٧ ساخته شده و تاکنون امکان اکران عمومی پیدا نکرده بود. «چاله» تنها نماینده رسمی سینمای ایران در سال ۲۰۰۹ به عنوان فیلم اختتامیه در هفته منتقدان جشنواره فیلم «ونیز» بود و در این رویداد با استقبال خوبی روبه رو شد و مورد توجه دبورا یانگ منتقد هالیوود ریپورتر قرار گرفت.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: غلامرضا پس از وقوع زلزله ای ویرانگر در شهرش سبز تپه، خانواده اش را از دست می دهد و با همسر جدیدش به جاده ای متروکه کوچ می‌کند و قهوه خانه قدیمی و مخروبه ای را به مکانیکی تبدیل می کند و برای امرار معاش چشم به جاده می‌دوزد و با دلخوشی بازگشت تنها پسرش از ژاپن روزها را شب می کند.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها