صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نشست نقد و بررسی «قیچی» در اصفهان برگزار می‎شود

نشست نقدوبررسی فیلم «قیچی» به کارگردانی کریم لک‌زاده دوشنبه ۲۶ مهربا حضور کریم‌ لک‎زاده و احسان فولادی‎فرد در اصفهان برگزار می‎شود.

قیچی
 سینما سوره اصفهان دوشنبه‎ها میزبان جلسه‎های نقدوبررسی فیلم‌های هنروتجربه است، دوشنبه ۲۶ مهر نیز این نشست به فیلم «قیچی» اختصاص دارد. در این جلسه ابتدا از ساعت ۱۷ فیلم به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۹ نشست نقد و بررسی با حضور کریم لک‌زاده کارگردان فیلم «قیچی» و احسان فولادی‌فرد تهیه‎کننده این فیلم برگزار می‎شود.

«قیچی» اولین فیلم بلند سینمایی لک‌زاده است که در کارنامه‎اش کارگردانی فیلم‎های کوتاه متعددی به چشم می‏‎خورد. این فیلم در سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر در بخش هنروتجربه به نمایش درآمد و این روزها برپرده سینماهای هنروتجربه است. عباس غزالی نقش اصلی فیلم را بازی می‌کند و در کنار او نیز بهزاد دورانی، سروش صحت، محمدرضا داودنژاد، مونا محمود‌زاده و سونیا سنجری از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

در خلاصه داستان قیچی آمده است: «راما برای رهایی از حکمی که ممکن است در آخرین دادگاه علیه‌اش صادر شود، تصمیم می‌گیرد در اولین فرصتی که به دست می‌آورد به جنوب کشور بگریزد و به هر نحوی که شده از مرز خارج شود. از همین لحظه سفر پرمخاطره او آغاز می‌شود.»

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها