صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

حضور «چهارشنبه» در جشنواره بین‌المللی فیلم آنتالیا

فیلم سینمایی «چهارشنبه» به نویسندگی و کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه کنندگی یوسف وجدان‌دوست در پنجاه‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم آنتالیا به نمایش در می‎آید.

چهارشنبه
 جشنواره بین‌المللی فیلم آنتالیا از روز گذشته (یکشنبه، ۱۶ اکتبر/۲۵ مهر ۱۳۹۵)آغاز به کار کرد اولین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم آنتالیا در سال ۱۹۶۴ برگزار شده و به عنوان یکی از قدیمی‎ترین جشنواره‌های اروپا و آسیا شناخته می‌شود.

این رویداد در ۵۱ دوره با عنوان جشنواره فیلم «پرتقال طلایی» شناخته می‌شد و از سال گذشته به جشنواره فیلم آنتالیا تغییر نام داد.

جایزه اصلی این جشنواره «پرتقال طلایی» نام دارد و هر ساله تهیه کنندگان و فیلم‌سازان معتبری از سراسر جهان برای تصاحب جایزه بزرگ با هم رقابت می‌کنند. اختتامیه پنجاه‌وسومین جشنواره بین‎المللی فیلم آنتالیا در ۲۳ اکتبر مطابق با دوم آبان در شهر آنتالیا ترکیه برگزار خواهد شد.

نسیم ادبی و امیرحسین شام بیاتی از بازیگران «چهارشنبه» به عنوان میهمان در این جشنواره حضور دارند.

«چهارشنبه» که این روزها در گروه هنروتجربه در حال اکران است، طی دو هفته آینده در جشنواره‎های بین‎المللی دیگری چون سائوپائولو و فیلم‌های ایرانی لندن، به نمایش در می‌آید.

شهاب حسینی، آرمان درویش، نسیم ادبی، هستی مهدوی، امیر حسین شام بیاتی، گیتی قاسمی، الهام حاج فتحعلی و… از بازیگران «چهارشنبه» هستند و مرجان علیزاده پخش بین‎المللی فیلم را برعهده دارد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها