صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

این سالن سینما را جا به جا کنید

مدیرسینما هجرت کرج‌ گفت: تعداد تماشاگران این سینما از 50 تا 100 نفر در روز تجاوز نمی‌کند.

ابراهیم خلیل‌زاده مطرح کرد: سینما «هجرت» کرج در دهه 60 الی 70 یکی از پرفروش‌ترین سینماهای‌ کشور بود، ولی چند سالی است از دوران اوج خود فاصله گرفته است.

وی ادامه داد: درحال حاضر محیط اطراف سینما «هجرت» به فضایی برای تجمع دستفروشان و خلافکاران تبدیل شده‌ است که این امر باعث شده خانواده‌ها کمتر رغبت کنند برای دیدن فیلم به این سینما مراجعه کنند.

این سینمادار با گلایه از اقدامات عمرانی شهرداری در اطراف این سینما اضافه کرد: درپی اقدامات عمرانی شهرداری عرض پیاده‌روهای نزدیک به این سالن کم شده که همین امر باعث شده دستفروشان برای فروش محصولات خود به پیاده‌روی مجاور این سینما هجوم بیاورند.

وی افزود: از حدود یک ماه پیش‌که اقدامات عمرانی شهرداری آغاز شده است تا کنون آمار تماشاگران این سینما به شدت کاهش یافته به طوری‌که تعداد مراجعین به زحمت به صد نفر می رسد.

مدیرسینما هجرت کرج توضیح داد: برای حل مشکل دستفروشان بارها و بارها از شهرداری و نیروی انتظامی کمک خواسته‌ایم اما هر بار شاهد برخوردهای مقطعی‌ آنها بوده‌ایم. درحال حاضر کارکنان سینما برای متفرق کردن این افراد خودشان ناچار به اقدام شده‌اند.

خلیل‌زاده با بیان این‌که طرح انتقال سینما «هجرت» مسکوت مانده گفت:با توجه به این‌که از مدت‌ها پیش طرح تخریب سینما «هجرت» و انتقال آن به مکان دیگری در کرج مطرح بوده‌ به نظر می‌رسد اقدام سریع‌تر شهرداری برای اختصاص دادن مکان دیگری به این سینما تنها راه حل موثر برای حل این مشکل باشد.

وی افزود: در واقع این موضوع جزء وظایف شهرداری است و اگر قرار باشد سینما تخریب شود و عقب نشینی در این منطقه صورت بگیرد منطقی‌ترین اقدام این است که هرچه سریع‌تر مراحل لازم برای جا به جایی سینما طی شود.

مدیر سینما «هجرت» در پایان گفت: طبق نظر شهرداری قرار بود این سینما به مقابل مرکز تجاری «آزادی» منتقل شود اما با وجود تمام تلاش‌ها شهرداری هنوز جواب قطعی و روشنی در این مورد نداده ‌است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها