صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پوریا آذربایجانی: «اروند» مهجور ماند

پوریا آذربایجانی گفت: به یکباره به ما اطلاع دادند که فیلم سینمایی «اروند» باید در هفته دفاع مقدس اکران شود و ما نتوانستیم تبلیغات درستی انجام دهیم و فیلم‌ما مهجور ماند.

آذربایجانی
 پوریا آذربایجانی در ارتباط با فیلم سینمایی دفاع مقدسی «اروند» عنوان کرد: در واقع بسیاری از صحبت‌ها درارتباط با این اثر سینمایی شده است و در حال حاضر اگر صحبتی صورت بگیرد واقعا بیشتر شکل و شمایل گلایه به خود دارد. به هر حال اتفاق جدیدی برای فیلم نیفتاده است سینماهای ما نه تنها زیاد نشده‌ بلکه کم‌تر شده‌اند.

وی در پاسخ به این پرسش که به طور دقیق گلایه‌تان در ارتباط با کم شدن تعداد سالن‌های سینمای‌تان است گفت: وضعیت ما در سینما‌های مان عجیب غریب است. از طرفی ما از میان سینماهای خوبی که داریم تمام سانس‌هایش را نداریم مثلاً سه سانس داریم و ممکن است یکی از آنها به درد بخور باشد. در نتیجه اتفاق ویژه ای رخ نداده است.

آذربایجانی عنوان کرد: با توجه به این که در هفته دفاع مقدس این اثر سینمایی دفاع مقدسی اکران شد برایش امکانات ویژه و یا خاصی را در نظر نگرفتند. در ضمن به ما یکباره اعلام شد که قرار است فیلم‌مان به اکران عمومی در بیاید. فیلم ما مهجور اکران شد چرا که ما نمی‌دانستیم که قرار است فیلم سینمایی «اروند» در آن بازه زمانی به نمایش در بیاید به همین ترتیب فرصتی برای تبلیغات نداشتیم و مخاطب ما از اکران چنین اثری حداقل تا 10 روز ابتدایی اطلاعی نداشت.

وی در ادامه اظهار کرد: دومین نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد این است که سالن‌های خوبی برای فیلم ما در نظر نگرفتند و تعداد سانس‌های‌مان هم کم بود نتیجه این شد که فیلم ما مهجور ماند اما مخاطبین و مردم که فیلم را می‌بینند بسیار آن را دوست داشتند.

کارگردان فیلم سینمایی «تجریش ناتمام» عنوان کرد: البته در این شرایط تلویزیون به عنوان یک رسانه ملی در تبلیغات این فیلم به ما بسیار کمک کرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها