صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

گلایه‌های «هاتف علیمردانی» از عدم اکران «هفت ماهگی»

علیمردانی گفت: فیلم‌های من با مخاطب ارتباط خوبی برقرار می‌کنند اما هیچ‌گاه زمان مناسب اکران به فیلم‌های من داده نشده است.

هاتف علیمردانی
 هاتف علیمردانی درباره انجام مراحل آماده سازی آباجان گفت: تدوین فیلم توسط امیر ادیب پور به پایان رسیده است و موسیقی آن توسط افشین عزیزی در حال ساخت است فیلم نیاز به جلوه های ویژه بصری زیادی دارد که توسط محمد لطفعلی در حال انجام است اما نکته قابل توجه این است که فیلم نیاز به حجم زیادی از جلوه های ویژه دارد که امیدواریم با این حجم بالا بتوانیم به جشنواره فیلم فجر فیلم را ارایه دهیم.

وی درباره حجم بالای جلوه های بصری گفت: فیلم در فضای دهه 60 می گذرد و به همین دلیل نیاز به حجم بالای جلوه های بصری دارد. صداگذاری آن نیز توسط محمود خرسند انجام می شود.

کارگردان فیلم «هفت ماهگی» درباره اکران فیلمش توضیح داد: امروز به آقای لشکری قوچانی تهیه کننده فیلم صحبت می کردم متاسفانه هنوز نتوانستند به زمان مشخصی از اکران برسند. نمی دانم این چگونه سیستمی است که امکان اکران برای فیلم های من که همیشه و در هر مقطعی از سال توانستند با مخاطب ارتباط برقرار کنند فراهم نمی شود.

علیمردانی گفت: به عقیده من «هفت ماهگی» یکی از پرمخاطب ترین آثار من است و جنبه های پاپیولار (مردمی) آن بیش از جنبه های هنری آن است . بازی بسیار خوب حامد بهداد در این فیلم و دیگر دوستان از نقاط قوت فیلم به شمار می آید اما نمی دانم چرا با توجه به خصوصیاتی که فیلم دارد هنوز نتوانستیم زمان اکران مناسب برای آن فراهم آوریم . نگرانم که هم اینک که در ماه هشتم هستیم نتوانیم امکان اکران بیابیم و دوباره برسیم به ماه های پایانی سال که اصلا این نوع اکران برایم خوشایند نیست گرچه فیلم «کوچه بی نام» در زمان مشابه توانست نظر مخاطب را جلب کند اما نمی دانم چرا فیلم های من قربانی می شوند و هیچ گاه اکران در ماه مناسب نمی یابم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها