صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نقد و بررسی «اینجا کسی نمی‌میرد» در خانه هنرمندان

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «این‌جا کسی نمی‌میرد» ساخته حسین کندری روز یکشنبه (2 آبان ) در خانه هنرمندان تهران برگزار می‌شود.

اینجا کسی نمی میرد
 خانه هنرمندان روزهای یکشنبه هر هفته میزبان جلسات نقد و بررسی فیلم‌های به نمایش درآمده در گروه هنروتجربه است و این هفته برنامه به نمایش فیلم «این‌جا کسی نمی‌میرد» اختصاص دارد. در این برنامه ابتدا و از ساعت ۱۶ فیلم برای علاقمندان به نمایش درمی‎آید و سپس از ساعت ۱۷:۳۰ نشست نقد و بررسی با حضور حسین کندری کارگردان و رضا بهبودی بازیگر فیلم و مازیار فکری ارشاد منتقد جلسه برگزار می‌شود.

«اینجا کسی نمی‌میرد» اولین ساخته حسین کندری است که سال گذشته در بخش هنروتجربه جشنواره سی‌وپنجم فجر به نمایش درآمد. حسین کندری متولد اسفند ۱۳۶۲ و فارغ‎التحصیل کانون سینماگران جوان در رشته کارگردانی و فیلم‌برداری است. او تاکنون بیش ۴۰ فیلم کوتاه داستانی، ۱۰ فیلم مستند و دو فیلم بلند سینمایی را فیلم‌برداری کرده و هم‌چنین طراحی صحنه و لباس یک فیلم بلند سینمایی«روایت ناپدیدشدن مریم»و سه فیلم کوتاه داستانی را نیز برعهده داشته‎است.

هومن سیدی، بهار کاتوزی، مهدی حسینی‌نیا، رضا بهبودی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها